KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14077290
nr 1407 7290
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Porträtt. Signerad ER. Yttermått inklusive ram: 39x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:53:23
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr